Zaręczyny 1500 metrów nad ziemią

FOTOGRAF ŚLUBNY ŁOMŻA

Teoretycznie miał to być zwyczajny czerwcowy wieczór…  jeśli można tak napisać o locie balonem nad Biebrzą, tym bardziej gdy ma się ogromny lęk wysokości. Wraz z Damianem z  Modart Studio, mieliśmy zrobić zdjęcia i materiał filmowy dokumentujący Biebrzański Park Narodowy. By było wesoło na pokład balonu zabraliśmy ze sobą Damiana i jego dziewczynę Martę, w myśl maksymy – razem raźniej… 🙂 Taką wersję wydarzeń przedstawiliśmy niczego nieświadomej Marcie.

Około godziny dziewiętnastej spotkaliśmy się z Damianem, Martą i Damianem, by odbyć lot. Oderwanie się od ziemi to był dopiero początek przygody.  Po około 30 minutach malowniczego lotu i „pracy nad materiałem” niczego niespodziewająca się Marta (tak twierdzi do dzisiaj) ujrzała w dłoniach ukochanego… PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY! Po chwili wszyscy zgromadzeni w balonie usłyszeli prawie sakramentalne: „TAK!”
Tak w skrócie wygląda cała historia zaręczyn Damiana i Marty. W tle nie zabrakło również podniebnego smaku szampana.

Przez ostatnie kilka lat fotografowałem już wiele, w różnych miejscach, ale nie spodziewałem się, że kiedyś będę miał okazję wzbić się 1500 metrów nad ziemię i dokumentować chwilę zaręczyn….

To nie mogły być standardowe zaręczyny, ponieważ Damian (już narzeczony) na co dzień jest liderem zespołu muzycznego Joker$.  Czy człowiek z branży muzycznej może tak zwyczajnie się oświadczyć? No właśnie… odpowiedź nasuwa się sama 🙂
Jak było na ziemi i w przestworzach? Zobaczcie sami!

 

Dodaj komentarz