Przystanek Woodstock 2016 – to ludzie, wyjątkowi ludzie…

22 Przystanek Woodstock tworzą ludzie, często przyjeżdżający do Kostrzyna nad Odrą już kilka dni przed festiwalem. To niesamowite uczucie, gdy przyjeżdża się na pole dwa dni przed rozpoczęciem imprezy, a za sceną widać już tysiące fanów dobrej i bezpiecznej zabawy.  To nie tylko Woodstockowicze. To również ekipa odpowiedzialna za organizację, gastronomię, czy porządek.

Wspaniali artyści sprawiają, że pod scenami muzycznymi,a jest ich aż cztery, spotykają się tysiące młodych, starszych i najstarszych fanów dobrych dźwięków. Ten festiwal nie dzieli, a łączy. Trudno jest pokazać w kilkunastu zdjęciach to, co się dzieje podczas całego Przystanku Woodstock. W tym roku postanowiłem choć małym stopniu pokazać profil właśnie ludzi, którzy tworzą najlepszą imprezę w Polsce. Chyba większość osób odwiedzających Kostrzyn nad Odrą nie wyobraża sobie okresu wakacyjnego bez zameldowania się na Przystanku Woodstock.

Tysiące wykonanych zdjęć i wybór tych najlepszych, moim zdaniem, z takiej imprezy- to nie lada wyczyn. Mam nadzieję, że dzięki uchwyconym chwilom uda mi się zarazić Was tą imprezą oraz przekazać jak najrealniej atmosferę panującą w tym wyjątkowym miejscu.

Na koniec szalona, nieobliczalna, docierająca w każde miejsce bez względu na porę, wyjątkowa i niepowtarzalna ekipa FotoKręcioła, która co roku jest z Wami na Przystankach Woodstock! To były kolejne wspaniałe chwile do zobaczenia za rok, a wcześniej na finale WOŚP 🙂 Fot. Lucyna Lewandowska.

Dodaj komentarz