Samba z MasterCard

Może podczas tegorocznego Przystanku Woodstock pogoda nie dopisywała codziennie, ale nie przeszkadzało to z pewnością w dobrej zabawie przy gorących rytmach samby. Już od pierwszego dnia w strefie MasterCard było bardzo gorąco i nie brakowało ludzi w różnym wieku chętnych nauczyć się ruchów tego tańca.

Jeśli ktoś, kto nie był nigdy w Kostrzynie nad Odrą podczas tego festiwalu, mówi o samej ciężkiej muzyce, dziwnych ludziach i jeszcze innych ciekawostkach… jest w ogromnym błędzie. Najlepszym tego dowodem jest foto relacja właśnie ze strefy MasterCard. Przyczepa amerykańskiego samochodu ciężarowego zaaranżowana na ogromną platformę taneczną cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Tancerki oraz tancerze przez czwartek, piątek i sobotę uczyli wszystkich właśnie samby. Punktem kulminacyjnym warsztatów było dołączenie się do corocznej parady motocyklowej i przejechanie się w rytmach samby po terenie festiwalu. Miałem okazję być bardzo blisko tych wydarzeń. Co udało mi się zobaczyć? Teraz możecie obejrzeć sami.

Dodaj komentarz