Urodziny gabinetu COSMEO

Gabinet COSMEO powstał w 2004r. i na jego urodziny zaprosiła mnie Ewa, która jest właścicielką tego prężnie działającego miejsca w którym uroda i piękno są najważniejsze.

Cosmeo słynie z pełni indywidualnych zabiegów, ściśle dopasowanych do typu cery, jej aktualnego stanu, trybu życia oraz aktualnego stanu zdrowia. W tym miejscu każdy zabieg rozpoczyna się wywiadem – rozmową, dokładną oceną i diagnozą skóry, po której dobieramy właściwy zabieg. Tego dnia dwa gabinety znajdujące się w Łomży hucznie świętowały wraz ze swoimi klientkami. Przez cały dzień byłem jedynym facetem świętującym z nimi, ale za razem miałem okazję pokazać to co się tam działo.

Jestem dumna, że jestem w tym miejscu… z takim wspaniałym personelem, cudownymi klientkami i wspierającą mnie rodziną. Dziękuję za udział w naszym wydarzeniu, za prezenty, miłe słowa… Dziękuję za przygotowanie eventu mojej Manager Emilii oraz reszcie zespołu. Cosmeo powstało 12 lat temu z marzeń… Dziś jest jest miejscem, do którego po prostu się wraca… a my czekamy na Was Kochani ! Z pozdrowieniami – Ewa Grzegorczuk