Sesja zdjęciowa w studiu – Adam Kalinowski [BONUS WIDEO]

Około rok temu spotkaliśmy się z Adamem w trochę innych okolicznościach. Wtedy jego talent muzyczny poznawała cała Polska w programie Idol. Pochodzący z Łomży skromny chłopak, podbił serca jurorów i widzów. Wtedy przed kamerą rozmawialiśmy o jego przeżyciach i marzeniach. Teraz  spotkaliśmy się w studiu i wcale nie nagrywaliśmy płyty.

Dzięki uprzejmości Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży otrzymaliśmy do dyspozycji studio nagraniowe, w którym realizowaliśmy sesję zdjęciową. Jak by to nie zabrzmiało, nie często mam okazję współpracować z mężczyznami przed obiektywem, a dla Adama to była jedna z pierwszych sesji zdjęciowych. Efekty, które zobaczyliśmy już w dniu sesji przypadły nam do gustu. Klimat, który panował na miejscu naszym zdaniem został oddany w 100%.

Adam Kalinowski jest w trakcie współtworzenia nowego projektu muzycznego o którym mam nadzieję usłyszy już niebawem cała Polska. Cała sesja wykonana była aparatem FujiFilm X-T2 z obiektywami XF16mm F1.4 R WR i XF35mm F1.4 R. Zbliżam się wielkimi krokami do recenzji tego sprzętu. Pamiętam jak jeszcze niespełna rok temu nie wyobrażałem sobie pracy na tym systemie.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądała sesja zdjęciowa z Adamem? Kliknijcie >>TUTAJ<<

Instagram : https://www.instagram.com/terazfotopl/
Facebook : https://www.facebook.com/terazfotopl/

Kanał Adama na youtube  >>TUTAJ<<