Skatepark sesja | Klaudia (Bonus backstage foto)

Zdjęcia w sportowym otoczeniu to idealny początek sezonu na tego typu sesje indywidualne. Skatepark w Łomży to miejsce wielokrotnie wykorzystywane przez fotografów jednak ta sesja była trochę inna. Klaudia w swojej stylizacji czuła się świetnie. Nie przeszkadzał jej nawet fakt pozowania do trzech obiektywów na raz i „publika”, która nas otaczała. Dla wielu fotografów złota godzina to najlepszy czas do wykonywania zdjęć. Jednak światło jest bardzo wymagające, a dodatkowo szybko zachodzące słońce wywiera sporą presję.

Pisałem, że ta sesja była zupełnie inna? Bo tak było, poniżej backstage i więcej informacji na ten temat.

Trzech fotografów, trzy różne systemy, a dodatkowo lampa błyskowa Quadralite. W sumie już nie wiem jak to było, że zgadaliśmy się we trójkę z Kingą i Krzyśkiem. Pewne jest to, że własnie Krzysztof chciał przetestować swój nowy nabytek w postaci lampy błyskowej, a ja chciałem go zobaczyć w akcji (lampę 🙂 ) . Gdy już się spotkaliśmy okazało się, że będziemy to robić podczas sesji Kingi i w taki sposób powstała nieplanowana sesja na trzy aparaty.

Trzech fotografów Kinga Polkowska kpolkowska.pl Krzysztof Koliński kolinski.eu i Piotr Barbachowski terazfoto.pl 
Trzy różne systemy Kinga Sony A 7 III, Krzysztof Canon 1D mark IV + lampa Quadralite i ja na Fuji X-T2

To my zawsze robimy zdjęcia innym, dzięki takiemu spotkaniu każdy z nam ma kilka „swoich” klatek 🙂 Każda z wykonanych tego dnia sesji ma swój klimat i na swój sposób jest zupełnie różna. Zapraszam do obejrzenia każdej. Klaudia będzie miała z czego wybierać 🙂